Strona Środowiska Tradycji Łacińskiej z Piaseczna i okolic/nobis scribe: mszapiaseczno[znak]gmail.com

UWAGA: Następna Msza św. 25 lutego 2018 r.

Zapraszamy zatem na Msze św. niedzielne poranne do kaplicy Fsspx przy ul. Garncarskiej 32 w Warszawie.

We invite you to fsspx - Sunday Mass at 8:15 am (missa lecta) and 10:00 am. (missa cantata)

http://www.piusx.org.pl/kaplice/Warszawa

4 wrz 2015

Będzie jeszcze Budapeszt w Warszawie!

    Tak zapewniał wyborców Jarosław Kaczyński. Wydaje się, że niestety wykrakał.

    Nie ulega żadnej wątpliwości, że obecna wędrówka ludów to konsekwencja zaplanowanej destabilizacji Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu - zwanej w mediach "Arabską Wiosną". Wina za rozpacz ludności, krew i płacz dzieci spada na przywódców państw zachodnich, którzy ten kryzys wywołali i sfinansowali. Nieoczekiwany rachunek za swoją politykę destabilizacji, Zachód podsunął do zapłaty państwom Europy Środkowej.

Kiedyś w Polsce ratowano Żydów z narażeniem życia.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/648142,Wojna-w-Syrii-Izrael-broni-sie-przed-fala-uchodzcow(Warto przy tym zauważyć, że Maroko, Izrael ani bogate kraje Zatoki Perskiej jak np. Zjedn. Emiraty Arabskie, do tej pory nie przyjęły ani jednego uchodźcy.)

   Niestety jest w tym wszystkim także trochę naszej winy. Drobne złodziejaszki i sprzedajne psiapsiółki oszukujące na kilometrówkach a w wolnej chwili pełniące funkcję posłów i ministrów, popierały w naszym imieniu wszystkie tzw "wojny wyzwoleńcze", "kolorowe rewolucje" a ostatnio "Majdan".

   Należy domniemywać, że za wszystkie tego typu usługi złodziejaszki otrzymywały dodatkowe wynagrodzenie od zachodnich partnerów. Skoro mogli torturować domniemanych islamistów-terrorystów na terenie naszego kraju za otrzymane z ambasady USA 15 mln dolarów to niby dlaczego nie mieliby wyrazić zgody na utrzymanie w Polsce, dajmy na to 10 tyś. islamistów-emigrantów? Oczywiście pod warunkiem, że ambasada niemiecka zrewanżuje się tak samo jak swego czasu amerykańska.

   O ile tajne więzienia były tajnymi a za torturowanych nie płaciliśmy składek ZUS (emerytalnych i zdrowotnych) to przyjęcie i utrzymanie 10 tyś. islamistów będzie trudniejsze do ukrycia. Trudniejsze, bo zgodnie z międzynarodowym prawem do łączenia rodzin, każdy islamista wystąpi o zgodę na sprowadzenie do Polski wszystkich żon z dziećmi. A to może wywołać niezadowolenie społeczeństwa.
Tysiące czystych paszportów syryjskich wpadło w ręce Państwa Islamskiego. Hiszpańskie MSW zna jedynie 3 800 numerów paszportów, którymi mogą się posługiwać terroryści.

    Aby zbudować poczucie winy w społeczeństwie i tym samym wymusić przyjęcie islamistów, media obrazowe usiłują oszukać nas starą dobrze znaną metodą "na wnuczka" - epatując zdjęciami dzieci.
Metoda jest bardzo skuteczna i stara jak sama fotografia a najbardziej udaną manipulacją były zdjęcia z Timisoary z 1989 roku. Wówczas świat obiegły zdjęcia 4 500 rzekomych ofiar Ceausescu. Pod osłoną międzynarodowego oburzenia przeprowadzono bezkarnie szybki i krwawy proces małżeństwa Ceausescu.
Mąż płacze nad ciałem żony i malutkiego dziecka.
W rzeczywistości ciał było 19 i zwożono je z okolicznych szpitalnych kostnic. Na sławnym zdjęciu kobieta i mężczyzna nie byli małżeństwem ani rodzicami dziecka. Obecnie o podobną manipulację oskarżane są służby tureckie.

   Zdaje się jednak, że nasze drobne złodziejaszki i ich sprzedajne psiapsiółki boją się konsekwencji swoich poczynań gdy emocje już opadną a islamiści zaczną sprowadzać do Polski dzieci i żony. Na tę i inne okoliczności w III RP zawsze jest pod ręką "cudowna broń" mająca działać osłonowo: PCB - posoborowe ciało biskupie.   Od razu nasuwają się pytania:
Czy twarz Chrystusa rozpoznali biskupi w ofiarach skandali pedofilskich? Na przykład związanych z aferą abp Paetza?
Czy twarz Chrystusa rozpoznali w chrześcijanach irackich podczas wojny w Iraku? Wojny z udziałem Polaków pomimo sprzeciwu świętego Jana-Pawła II?
Czy walczą jak lwy w mediach o prawo powrotu do ojczyzny Polaków z Kazachstanu? Czy też przystali na argumenty polityków, że "Polski nie stać na repatriację"?

    Pytania mnożą się jak islamiści.

Dlaczego w Polsce, realizującej kurs na europejską skrajną antychrześcijańską laicyzację, Kościół otrzymał przywilej załatwienia roszczeń majątkowych na spec-zasadach (Komisja Majątkowa), z których wykluczeni zostali obywatele?
Dlaczego w roku 2014 państwo (PO) przekazało 16 mln zł na Świątynię Opatrzności a protesty pozbawionych dotacji muzeów i placówek kultury zostały wyciszone. Do końca 2014 roku przekazano łącznie 44 mln zł. W sumie to ponad jedenaście i pół miliona dolarów.
Wygląda na to, że biskupi muszą to teraz odpracować.

PS
Prymas Węgier Péter Erdő stwierdził, że pomaganie nielegalnym imigrantom jest równoznaczne z akceptowaniem ich przemytu.

Większość organizacji, którym patronuje Kościół, jest zdania, że obcokrajowcy powinni otrzymać pomoc jeszcze w swoim kraju zamieszkania. – W pierwszej kolejności problemem powinny zająć się kraje, mające wpływ na globalną politykę.

http://m.niezalezna.pl/70611-opor-przed-przymusowym-przyjmowaniem-obcokrajowcow-mocne-slowa-prymasa-wegier#.VetT9PIObGg.facebook
 
poniżej linkujemy do zdjętego przez politpoprawną cenzurę "listu do aktywistki proimigracyjnej", warto przeczytać:

www.mpolska24.pl/post/9497/list-do-aktywistki-proimigracyjnej
Plakat rządu australijskiego w języku arabskim informujący, że nie ma żadnej szansy na przypłynięcie i życie w Australii.