Strona Środowiska Tradycji Łacińskiej z Piaseczna i okolic/nobis scribe: mszapiaseczno[znak]gmail.com

UWAGA: Następna Msza św. dopiero 11 października 2015 r.

W międzyczasie tradycyjnie zapraszamy na Msze św. niedzielne poranne 8:15 (msza cicha) 10:00 (msza śpiewana) do kaplicy Fsspx przy ul. Garncarskiej 32 w Warszawie.

Next Mass will be celebrated on Sunday, October 11th 2015 (!). In the meantime, we invite you to fsspx - Sunday Mass at 8:15 am (missa lecta) and 10:00 am. (missa cantata)

http://www.piusx.org.pl/kaplice/Warszawa

6 lut 2016

Drang nach Osten - mieszkańcy Zgorzelca boją się !


Zaczęło się. Nielegalni imigranci z Niemiec zaczynają penetrować przygraniczne tereny. Przechodzą do Polski nielegalnie, bowiem będąc w niemieckich obozach nie mają prawa do przekraczania granicy niemieckiej z państwami grupy Schengen.
Przychodzą po tańszą wódkę oraz zaczepiać kobiety na dyskotekach. Oby Zgorzelec nie stał się polskim Paryżem; przecież co i rusz policja niemiecka wyłapuje w swoich ośrodkach zawodowych terrorystów. Mieszkańcy Zgorzelca boją się.
Tymczasem lewaccy politycy pasożytujący na ciężko harujących Polakach stają w obronie nielegalnych imigrantów.
Rząd jest między europejskim młotem a lewackim kowadłem. Doświadczenie uczy, że ludzie sprawujący władzę będą społeczeństwo zwodzić, tak jak w przypadku Traktatu Lizbońskiego.
Nie bez przyczyny jeden z działaczy PiS powiedział naszej redakcji "wiecie, PiS to taka Platforma tylko pokropiona wodą święconą" - dodajmy rozcieńczoną.

Całą relację przeczytają Państwo TU!

Gospodarzem w Polsce nie jest obecna ani żadna inna władza, tylko Obywatele. To Obywatele powinni decydować czy i kogo przyjmiemy do naszej Ojczyzny.

 

Poprzyj wniosek o referendum - wejdź na stronę 

http://dzienreferendalny.pl/