Strona Środowiska Tradycji Łacińskiej z Piaseczna i okolic/nobis scribe: mszapiaseczno[znak]gmail.com

UWAGA: Następna Msza św. 18 listopada 2018 r. o godz. 9:30 w zabytkowej kaplicy szkolnej przy ul. Chyliczkowskiej 20E - budynek w parku miejskim.

Kliknij na link by zobaczyć mapę i szkic dojścia do kaplicy kliknij tu.


4 wrz 2015

Będzie jeszcze Budapeszt w Warszawie!

    Tak zapewniał wyborców Jarosław Kaczyński. Wydaje się, że niestety wykrakał.

    Nie ulega żadnej wątpliwości, że obecna wędrówka ludów to konsekwencja zaplanowanej destabilizacji Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu - zwanej w mediach "Arabską Wiosną". Wina za rozpacz ludności, krew i płacz dzieci spada na przywódców państw zachodnich, którzy ten kryzys wywołali i sfinansowali. Nieoczekiwany rachunek za swoją politykę destabilizacji, Zachód podsunął do zapłaty państwom Europy Środkowej.

Kiedyś w Polsce ratowano Żydów z narażeniem życia.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/648142,Wojna-w-Syrii-Izrael-broni-sie-przed-fala-uchodzcow(Warto przy tym zauważyć, że Maroko, Izrael ani bogate kraje Zatoki Perskiej jak np. Zjedn. Emiraty Arabskie, do tej pory nie przyjęły ani jednego uchodźcy.)

   Niestety jest w tym wszystkim także trochę naszej winy. Drobne złodziejaszki i sprzedajne psiapsiółki oszukujące na kilometrówkach a w wolnej chwili pełniące funkcję posłów i ministrów, popierały w naszym imieniu wszystkie tzw "wojny wyzwoleńcze", "kolorowe rewolucje" a ostatnio "Majdan".

   Należy domniemywać, że za wszystkie tego typu usługi złodziejaszki otrzymywały dodatkowe wynagrodzenie od zachodnich partnerów. Skoro mogli torturować domniemanych islamistów-terrorystów na terenie naszego kraju za otrzymane z ambasady USA 15 mln dolarów to niby dlaczego nie mieliby wyrazić zgody na utrzymanie w Polsce, dajmy na to 10 tyś. islamistów-emigrantów? Oczywiście pod warunkiem, że ambasada niemiecka zrewanżuje się tak samo jak swego czasu amerykańska.

   O ile tajne więzienia były tajnymi a za torturowanych nie płaciliśmy składek ZUS (emerytalnych i zdrowotnych) to przyjęcie i utrzymanie 10 tyś. islamistów będzie trudniejsze do ukrycia. Trudniejsze, bo zgodnie z międzynarodowym prawem do łączenia rodzin, każdy islamista wystąpi o zgodę na sprowadzenie do Polski wszystkich żon z dziećmi. A to może wywołać niezadowolenie społeczeństwa.
Tysiące czystych paszportów syryjskich wpadło w ręce Państwa Islamskiego. Hiszpańskie MSW zna jedynie 3 800 numerów paszportów, którymi mogą się posługiwać terroryści.