Strona Środowiska Tradycji Łacińskiej z Piaseczna i okolic/nobis scribe: mszapiaseczno[znak]gmail.com

UWAGA: Następna Msza św. dopiero 11 października 2015 r.

W międzyczasie tradycyjnie zapraszamy na Msze św. niedzielne poranne 8:15 (msza cicha) 10:00 (msza śpiewana) do kaplicy Fsspx przy ul. Garncarskiej 32 w Warszawie.

Next Mass will be celebrated on Sunday, October 11th 2015 (!). In the meantime, we invite you to fsspx - Sunday Mass at 8:15 am (missa lecta) and 10:00 am. (missa cantata)

http://www.piusx.org.pl/kaplice/Warszawa

11 wrz 2015

Jutro w sobotę 12 września pl.Defilad g. 16:00

Wszystkie ręce na pokład! 

Pokażmy islamistom, że Polska nie jest krajem kremówkojadów!

Do czego to doszło, że niewykształcony jegomość Schulz, szantażuje Polskę?
Baron Krzeszowski kazałby go wybatożyć swoim psiarczykom, a my musimy wychodzić na ulice miast i protestować. O tempora, o mores!

Nie licz, że drobni złodziejaszkowie i ich psiapsiółki kombinujące przy kilometrówkach, a pełniące w wolnych chwilach stanowiska posłów i ministrów, cokolwiek uczynią dla przyszłości Twoich dzieci.

Lebensraum im Osten für 80 millionen Islamisten.

Gruppenführer Schultz präsentiert eine neue Generalplan Ost

Niemcy, Chemnitz: 7-letnia dziewczynka brutalnie zgwałcona przez muzułmańskiego imigranta 

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w miejscowości Chemnitz w południowo-wschodnich Niemczech. Muzułmański napastnik rzucił się na dziewczynkę, kiedy zbliżyła się do zarośli w parku, do którego przyszła na spacer z matką. Mężczyzna złapał dziecko za głowę, zakneblował jej usta i pociągnął za sobą w krzaki.

Imigrant brutalnie zgwałcił 7-latkę, po czym puścił ją wolno, a sam oddalił się w nieznanym kierunku. „Niektórzy świadkowie mówią o dworcu kolejowym w Chemnitz” – piszą niemieckie media.
Wszystko stało się tak szybko, że siedząca nieopodal matka dziewczynki niczego nie zauważyła. O ataku opowiedziała jej córeczka, która zapłakana i w poszarpanym ubraniu wróciła do niej z zagajnika o własnych siłach.
Policja publikuje rysopis zwyrodnialca i apeluje o pomoc w jego poszukiwaniach. „Napastnik miał ok. 30 lat. Był południowej urody, najprawdopodobniej pochodził z Afryki Północnej. Miał na sobie dżinsy, szarą koszulkę i brązowe buty sportowe. Nosił ze sobą biały telefon komórkowy” – opisują lokalne media.
Każdy, kto może posiadać informacje w tej sprawie proszony jest o kontakt z niemieckimi służbami.
Za: http://www.polishexpress.co.uk/oblawa-na-zwyrodnialca-7-letnia-dziewczynka-brutalnie-zgwalcona-przez-muzulmanskiego-imigranta/


10 wrz 2015

Nie całujemy Koranu - malujemy - ن "N"

Zapamiętajmy ten znak. To pierwsza litera "N" słowa nasrani czyli po arabsku "chrześcijanin". Namalowana na domu przez islamistów litera "N" to wyrok i zapowiedź męczeństwa. 
Znak ten stał się w świecie symbolem solidarności z prześladowanymi braćmi w Chrystusie.
"N" na samochodach, w oknach, na ogrodzeniach i koszulkach będzie czytelny dla przybywających chrześcijan ze Wschodu. Będzie też czytelny dla islamistów - "islamizacja w Polsce nie przejdzie".
Nie całujemy koranu -  malujemy "N".ukrzyżowani chrześcijanie
chrześcijanin, który nie chciał przyjąć koranu
Islamiści ścięli mężczyznę a później kazali synkowi pokazać głowę ojca do kamery.
solidarność z chrześcijanami
solidarność z chrześcijanami
solidarność z chrześcijanami

Wyciągamy ręce do chrześcijan ze Wschodu.

Deputowany-Mer Roanne, Yves Nicolin - Przyjmiemy uchodźców "pod warunkiem, że będą to uchodźcy chrześcijańscy a nie "przebrani terroryści".
Oczekujemy takiego samego stanowiska od naszych władz.

Powyżej mapa miast, które odmówiły przyjęcia fali imigrantów bez kryteriów wyboru. Mapa ta jest b. symptomatyczna, bo pokrywa się z mapą miast, w których "nieznani sprawcy" notorycznie dokonują dewastacji miejsc chrześcijańskiego kultu i cmentarzy.

8 wrz 2015

Europejskie samobójstwo - relacja na żywo. odc. 2

"Widziałem, jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar, w którym się znajdowałem z grupą, próbowano rozhuśtać. Rzucano w nas g...em, walili w drzwi, żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę... " - relacjonuje na Facebooku Kamil Bulonis, autor bloga podróżniczego.

Europejskie samobójstwo - relacja na żywo. odc.1


6 wrz 2015

Radio Erewań odpowiada

Słuchacz:
- Czy prawdą jest, że rodzina tragicznie zmarłego Aylana z Bodrum uciekała z Syrii przed wojną?

Radio Erewań:
- Tak, to prawda. 
Tylko...

- Rodzina utopionego chłopca, znalezionego na tureckiej plaży, przebywała w Turcji od trzech lat. Gdyby nie tragiczna nieodpowiedzialność ojca, żyłaby w Turcji nadal.

-  Ojciec chciał skorzystać z panującego eksodusu, dotrzeć do Europy i naprawić sobie uzębienie na koszt podatnika europejskiego.

- Przeżył tylko ojciec, ponieważ jako jedyny z rodziny miał na sobie kamizelkę ratunkową: w islamie mężczyzna jest "równiejszy" od kobiet i dzieci.

- Pochówek żony i dzieci odbył się w rodzinnym mieście Kobane, w .... Syrii. 

http://www.dreuz.info/2015/09/05/europe-le-suicide-en-direct/ 

PS
wychodzą na jaw kolejne manipulacje: Ciało chłopca zostało wyrzucone na skalisty brzeg - są zdjęcia. Później zostało przeniesione na piaszczystą plażę i rzucone tak by "dobrze wyszło w kadrze".
Zdjęcie chłopca, którym instrumentalnie grano w mediach, zostało z prawego boku ucięte, tak by nie byli widoczni wędkarze, nieświadomi całej inscenizacji.
Autor zdjęcia pracuje dla CNN - Turcja.

Zdjęcie przejdzie do historii - skutecznych manipulacji obrazowych.