"ZA MOJE POGLĄDY NIE DAJĄ NAGRÓD" fiodor dostojewski

Strona Środowiska Tradycji Łacińskiej z Piaseczna i okolic/nobis scribe: mszapiaseczno[znak]gmail.com

UWAGA: Msze celebrowane były w niedziele o godz. 9:30 w zabytkowej kaplicy szkolnej przy ul. Chyliczkowskiej 20E - budynek w parku miejskim. ZNAJDŹ NAJBLIŻSZĄ MSZĘ: https://www.piusx.org.pl/kaplice

ul. Garncarska 32, 04-886 Warszawa, niedziele suma godz. 10:00 , Msza cicha 7:00, 8:30, 12:30, 18:00
ul. Piotra Skargi 13, Józefów, niedziela godz. 9:00

20 lut 2021

Amerykańskie spojrzenie na szczepienia

Jeszcze w 2019 roku nie tylko BBC ale nawet WHO nazywało przemysł farmaceutyczny najbardziej korupcjogenną siłą współczesnego świata. Teraz zapadła cisza.

"Nawet palacze mają prawo do palenia papierosów pomimo znanych konsekwencji. Jaka jest prawdziwa motywacja stojąca za usiłowaniem zaszczepienia milionów młodych zdrowych ludzi?"

Większość przypadków zakażeń Covid-19 powoduje łagodne objawy i pomimo największej śmiertelności od 75 lat  a zarazem wskaźnika przeżycia na poziomie 99,6%, szczepienia są koniecznością. Zdolność wirusa do infekowania umysłów tyranów, bardziej zainteresowanych "wielkim resetem" niż prawami konstytucyjnymi skutkuje przerzutami. 

Histeryczna kampania strachu nie słabnie, pomimo przeogromnej różnicy w ryzyku zachorowania u młodych i starych. W celu "wypłaszczenia" krzywej zachorowalności wprowadza się lokdałny, maski a tzw. dystans społeczny stał się modą, powodującą wyśmiewanie i zawstydzanie tych, którzy się jej nie poddają.

Żadna z tych metod nie jest panaceum, nie są nim też szczepienia.